• social
  • social
  • social

DİĞERHABERLER

img
Masterlar Bahar Sampiyonası.

Masterlar Bahar Sampiyonasinda sporcumuz Umut SALAR 100m Ser 1.03 - 200m Ser 2.21 - 400m Ser 5.19- ile 3 gumus madalya kazanmistir. Bir diger sporcumuz Suphi Ibrisim 2 gumus 1 altin ile klubumuzu basari ile temsil etmistir.

 

img
Swim Clinic .

20 Ocak pazar günü Ataköy olimpik havuzunda düzenlediğimiz Swim Clinic'te tecrübeli ve genç sporcularımız bir araya gelme fırsatı bulmuşlardır. 1 saat teorik ve 1 saat uygulamalı havuz çalısması seklinde yapılan klinikte; sporcularımızla serbest stil teknik analizleri ve dril çalışmaları yapilmistir.

img
Geyik Koşusu.

20 Ocak 2013 Tarihinde Belgrad ormanında düzenlenen Geyik koşusunda 164 sporcunun arasından yaş katagorışinde 1. Genel klasman 2. olan sporcumuz Can Koçak'ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

img
Genç Sporculara Teknik Destek.

Herkese merhaba . Bu yıl aramıza yeni katılan genç sporcularımızın malzeme ihtiyaçlarını bi nebze olsun karşılayabilmek amacı ile bir malzeme havuzu oluştuyoruz. Kullanmadığınız bisiklet, bisiklet malzemesi bisiklet ayakkabısı,nabız saati hız göstergesi aklınıza gelen kullanılabilir durumda olan malzemelerinizi bana ulaştırırsanız (ya da ben sizden gelip alabilirim ) bu yeni sezonda genç sporcularımıza çok büyük iyilik yapmış olucağız. ERDEM :05425256076